Tuesday, October 25, 2005

MIRINDA

Мразя я тази миринда и айсикю-то !!!!!!!!!! Мразя и продуктите оравени от хора за други хора ама не нормални потребители ами такива, които по презумция трябва да знаят кое как се прави, баси! търсих как да публикувам нов пост в този блок 15 минути!!!!!!!! А уж бил лесен начин да достигаш до собствения си шибан веб!
ай стига толкова.

Y Normal ?

argh

Friday, October 21, 2005

First try

First try.
I hope it works.
At least I am testing it :)
I'll have to fill my personal details(not really my personal details but some details)
START!